Туалетний папір - необхідність номер один для готелів і ресторанів

Перед власниками готелів, ресторанів та інших громадських закладів обов'язково постає питання, де купити туалетний папір?

Дійсно, здавалося б туалетний папір - зовсім незначна річ. Однак все ж це не так. Укомплектування санітарних кімнат набирає значущості для готелів і ресторанів як ознака престижу і турботи про відвідувачів. Якщо папір буде відсутній, то це не пройде повз увагу неприємно здивованих відвідувачів, які рознесуть це по своїм друзям і знайомим, що негативно позначиться на іміджі закладу. А так, як рулони закінчуються досить швидко і несподівано, то треба подбати про оптові закупівлі.

Зазвичай в туалетах престижних закладах є тримачі для паперу, щоб люди не ставили рулони куди попало. Крім того, так виглядає естетичніше і просто дуже зручно в користуванні. Для таких тримачів вибирають рулони на картонній основі. Вона перешкоджає деформації рулонів під час транспортування і зберігання під дією тиску. А деякі умільці можуть використовувати такі картонні трубочки для виготовлення різних декоративних виробів і корисних речей.

Часто смужки такого паперу мають перфорації, за якими можна відривати, залишаючи рівний край. Колір туалетного паперу може бути абсолютно різним - рожевим, сірим, білим або навіть з малюнками. Однак для класичного вигляду готелі та ресторани закуповують білий. Відомо, що сірий папір виготовляється з сировини повторного використання, а біла - з целюлози і тому коштує трохи дорожче. Для отримання такого кольору використовуються натуральні нешкідливі барвники, які не викликають роздратування або алергічних реакцій. А ще варто відзначити, що такий папір є приємним на дотик і м'якшим сірого. Незважаючи на його велику товщину, склад дозволяє йому так само руйнуватися в воді. Цілком логічно вибирати м'який і гладкий папір.

Особливим і поки не дуже поширеним видом туалетного паперу є листовий. Він відривається рівними і досить широким листками і для його розміщення не потрібен спеціальний диспенсер.

Отже, готелі і ресторани повинен цікавити туалетний папір оптом для використання в санітарних кімнатах на довгий час, а не постійна закупівля нових партій. У цьому питанні дуже доречно робити досить великий запас, адже такий матеріал не псується, особливо при зберіганні в належних сухих умовах.

Великий вибір якісного туалетного паперу для оптової закупівлі готелям і ресторанам пропонує компанія "Solaris". Більше інформації можна дізнатися за вказаними на сайті контактними номерами.