Аксесуари для ванн: як облаштувати ванну кімнату?

Після ремонтів часто виникає потреба купити приналежності для ванної. Як краще облаштувати цю кімнату, що потрібно вважати за необхідне?

Зрозуміло, що найважливішим обладнанням у ванній є умивальник, тому аксесуари повинні бути підлаштовані під нього.

Перш за все дуже зручною річчю є підвісні мильниці. З їхньою допомогою тверде мило розташовується так, що його дуже зручно взяти, простягнувши руку. Прозорі овальні мильниці підвішуються за допомогою хромованих ручок-тримачів s-подібної форми. Бувають і прямокутні ґратчасті мильниці, проте вони відрізняються за типом кріплення. Корисними пристосуваннями є тримачі для склянок, які можна використовувати під час чищення зубів.

Жінкам і дівчатам дуже важливим пристосуванням у ванній буде настінне дзеркало. З його допомогою зручно знімати і накладати макіяж. Дзеркала для ванн роблять вологостійкими. Так само є варіанти з рамками і без рамок. Форма варіюється від строго прямокутної або із закругленими краями до трапецієподібної.

До дзеркал часто рекомендують додати ще пристосування - підзеркальні полички, які теж зроблені зі скла. На них зручно ставити різні корисні дрібниці.

Безперечно, в кожній ванній є рушники, які використовують після вмивання або душу. Вішають їх або на пластмасові чи металеві гачки, або для цього є спеціальні металеві вішалки. Дуже розрізняються їхні форми. Це може бути і звичайний овал, і просто металева труба або бувають і подвійні вішалки з двома трубами. Перевагою таких вішалок є те, що на них можна розвісити рушник, повністю його розправивши. Таким чином зможуть підсохнути трохи мокрі рушники.

Також є великі вішалки для великих рушників, які на них добре поміщаються і не падають. А ще замість одного великого можна розвісити два менших. Також вішалки не так сильно виступають як гачки і за них не можна зачепитися. Необхідно зауважити, що всі такі елементи розміщуються на кріпленнях, які продумані спеціально для установки на кахель.

Перераховані вище і інша фурнітура для ванних кімнат зробить вашу ванну максимально персоналізованою і найбільш підходящою для Вас і сім'ї. Усі речі можна розмістити в дуже підручних місцях, де до них легко дотягнутися, і це дозволить економити час на умивання та інші ранкові процедури.

Де ж знайти такі незамінні аксесуари для ванної? Інтернет-магазин "Solaris" пропонує дуже великий асортимент таких корисних дрібниць, які роблять ванну максимально комфортною.